Vernostné zľavy extra 3-7%

Arnold Classic 2016 – Výsledky

Aktuality | 7. 3. 2016
Arnold Classic 2016 – VýsledkyArnold Classic 2016

Už v piatok 4.3. odštartoval v americkom Columbuse ďalší ročník prestížnej profesionálnej a amatérskej súťaže Arnold Classic 2016. V kategórii Figure Fitness nás reprezentovala Adela Ondrejovičová, ktorá v náročnej konkurencii domácich pretekárok obsadila deviate miesto. V piatok sme spoznali víťaza kategórie do 212 lbs (96 kg). Víťazstvo z tejto kategórii si zaslúžil a aj odniesol Hidetada Yamagishi z Japonska. Zasznamenal tak svoj životný úspech. Porazil tak na druhom mieste Jose Raymonda a Davida Henryho, ktorý skončil tretí. Hidetada, porazil svojich robustnejších súperov najmä vďaka dôraznejšiemu a samostatnému hodnoteniu voľných zostáv, ako už patrične vopred avizoval sám Arnold. Vyzerá, že viacerých profesionálnych bodybuilderov čaká nútené prekopanie tejto dôležitej súčasti ich prezentácia na podujataiach pod názvom „Arnold Classic“.

Arnold Classic 2016 – Výsledky

Výsledky

1. Hidetada Yamagishi
2. Jose Raymond
3. David Henry
4. Guy Cisternino
5. Kyung Won Kang
6. Charles Dixon
7. Angel Vargas
8. Cory Mathews
9. John Meadows

 

V náročnej kategórii Fitness International víťazstvo potvrdila minuloročná šampiónka a dvojnásobná víťazka titulu Fitness Olympia, Oksana Grishina, ktorá predviedla okrem skvelo pripravenej postavy, aj famóznu voľnú zostavu. Posúďte sami:

 

Výsledky:

1. Oksana Grišina
2. Whitney Jones
3. Bethany Wagner
4. Myriam Capes
5. Regiane Da Silva
6. Tanji Johnson
7. Ryall Graber-Vasani
8. Missy Terwilliger
9. Michelle Blank
10. Giorgia Foroni
11. Pila Pajunen

 

V sobotu sa dostala ku slovu profesionálna kategória bez váhového limitu, v ktorej po tretí krát zvíťazil Kai Greene! Po peripetiách na poslednej Olympii zrejme môžeme povedať, že je späť čím definitívne potvrdil svoju ambíciu naďalej súťažiť. Až také jednoduché to však nemal. Cedric McMilan bol jeho veľkým konkurentom a s výrazne proporčnou postavou a úzkym pásom sa na Greena doťahoval. Kai však vytiahol eso z rukáva v podobe obrovskej svalovej hmoty, najmä chrbta a opäť bezkonkurenčnej voľnej zostavy.

 

Arnold Classic 2016 – Výsledky

Výsledky:

1. Kai Greene
2. Cedric McMillan
3. Joshua Lenartowicz
4. Justin Compton
5. Branch Warren
6. Juan Morel
7. Maxx Charles
8. Evan Centopani
9. Lukas Wyler
10. Cody Montgomery
11. Johnie Jackson
12. Toney Freeman

Pridaj sa k nám na facebook