Vernostné zľavy extra 3-7%

Arnoldova kniha Total Recall

Aktuality | 27. 2. 2013
Arnoldova kniha Total Recall

"Keby bol môj život film, nikto by tomu neuveril. Cesty, ktorými som sa vybral. Povolania, ktorým som dominoval. Začal som ako kulturista z Rakúska. Stal som sa najsvalnatejším mužom sveta. Ale mal som väčšie sny, chcel som byť vo filmoch. Prišiel som do Hollywoodu a do desiatich rokov som bol najväčšia akčná hviezda všetkých čias. Potom som urobil najväčší risk života - vstúpil som do politiky. Stal som sa guvernérom jednej z najväčších ekonomík sveta. Prešiel som od Terminátora ku guvernérovi. Lenže tento príbeh už poznáte. Ste pripravení na príbeh, ktorý nepoznáte?”

Touto formou sa Arnold Schwarzenegger prihováral ľuďom vo videu, ktorým oznamoval príchod jeho autobiografickej knihy s názvom Total Recall. Niektorí z Vás ste si už možno prečítali túto knihu v originálnom znení, no je tu dobrá správa aj pre tých menej jazykovo zdatných. Podľa našich informácii bude Total Recall k dispozícii v slovenskom jazyku už koncom apríla tohto roku.

Arnoldova autobiografia je pútavým príbehom spočiatku neznámeho imigranta, ktorý sa postupne prepracoval na jednu z najznámejších osobností vôbec. Kniha samozrejme zachytáva kulturistickú, hereckú a politickú činnosť Arnolda, no nachádza sa v nej aj množstvo doposiaľ neznámych informácii z jeho života.

Kniha Total Recall v našej ponuke

Arnold Schwarzenegger - Total Recall (predstavenie knihy):


Pridaj sa k nám na facebook