Vernostné zľavy extra 3-7%

Cutler a Heath podpísali kontrakt o účasti na Mr. Olympia 2013

Aktuality | 4. 12. 2012
Cutler a Heath podpísali kontrakt o účasti na Mr. Olympia 2013

Mnohým fanúšikom Jay Cutler chýbal na poslednej Olympii 2012, keďže 4-násobný šampión sa rozhodol vynechať tento ročník kvôli pretrvávajúcim problémom so zraneniami z úvodu tohto roka a tiež kvôli vyššej obchodnej a pracovnej vyťaženosti.

Novembrové NPC Nationals so sebou neprinieslo len niekoľko ďalších profesionálov, ale stalo sa tiež miestom, kde Jay Cutler podpísal zmluvu o účasti na Mr. Olympia 2013. Došlo teda k jeho slovám, že v budúcom ročníku plánuje návrat (v roku 2012 sa ako súťažiaci neobjavil na žiadnej profi súťaži) a potvrdil to aj takýmto spôsobom.

Bol pri tom prítomný aj úradujúci šampión a Jayov dobrý priateľ Phil Heath, ktorý krátko na to takisto podpísal podobný kontrakt. Cutler sa netají tým, že v roku 2013 bude chcieť získať svoj stratený titul späť a vyjadril sa, že aj napriek veku 40 rokov príde v najlepšej forme, v akej sme ho kedykoľvek predtým videli. Dodajme, že Jay už raz dokázal získať späť stratenú víťaznú šnúru, keďže v roku 2009 na Olympii zvíťazil Dexter Jackson (Cutler je držiteľom titulov z rokov 2006-2007 a 2009-2010)

Zaujímavosťou je aj Jayove tvrdenie, že ešte v roku 2011 (pri prvom víťazstve Phila Heatha) bol pripravený skončiť s profi kariérou v prípade, že by sa mu podarilo získať svoj už v poradí piaty titul. Všetko však napokon skončilo inak a začala tým nový rivalita v profesionálnom bodybuildingu, na ktorú sa môžeme tešiť aj v roku 2013.

Jay Cutler a Phil Heath počas podpisovania kontraktu:

Pridaj sa k nám na facebook