Vernostné zľavy extra 3-7%

Mozolani Classic 2

Aktuality | 19. 10. 2012

Už tento víkend (presnejšie sobotu o 15.30 hod.) sa uskutoční druhý ročník medzinárodnej pohárovej súťaže v kulturistike a klasickej kulturistike mužov, fitness žien a bikiny žien. Podujatie nesie názov Mozolani Classic 2 a miestom konania bude športová hala na Rosinskej ceste v Žiline. Organizátorom je Andrej Mozoláni, ktorý medzi súťažiacich rozdelí finančné odmeny, doplnkovú výživu a vecné ceny v celkovej hodnote cez 21 000€. Hlavnými partnermi sú Scitec Nutrition a Mozolani Trainings.

mozolani

Zúčastnení budú môcť vidieť známe tváre slovenskej kulturistiky, medzi ktoré patrí Igor Kočiš, Rastislav Solár, Marián Čambal, Peter Kokoška, Juraj Vrábel, ale aj mnoho ďalších kulturistov, ktorí budú bojovať o účasť na majstrovstvách sveta v kulturistike, ktoré sa uskutočnia v novembri v Ekvádore. Okrem domácej elity sa na Mozolani Classic 2 predstaví aj niekoľko známych zahraničných kulturistov ako Petr Vaniš, Petr Března alebo taliansky profík Daniele Seccarecci (exhibícia), no určite najväčším lákadlom bude v prípade zahraničných osobností účasť Alexeya Lesukova, čerstvého víťaza Arnold Classic Amateur, ktorý bude aj súťažiť v najťažšej kategórii.

Chystá sa aj autogramiáda a okrem Lesukova by sa jej mali zúčastniť aj Štefan Havlík, Pavol Jablonický, Milan Šádek alebo Roman Volák, takže o zaujímavé osobnosti nebude núdza.

lesukov

Pridaj sa k nám na facebook