Vernostné zľavy extra 3-7%

Pain & Gain a Generation Iron

Aktuality | 30. 12. 2012

Rok 2013 so sebou prinesie dva filmy, ktoré sú už teraz veľmi očakávané hlavne medzi priaznivcami posilňovania.

V prvom prípade pôjde o akčný film s názvom Pain & Gain, v ktorom sa v hlavných úlohách predstavia Dwayne Johnson a Mark Wahlberg. Ide o pravdivý príbeh skupinky kulturistov z Miami, ktorí sa zapletú s vydieraním, plánovaným únosom a vraždou. Dwayne „The Rock“ Johnson a Mark Wahlberg sa na svoje úlohy tvrdo pripravovali aj v posilňovni, o čom svedčí ich aktuálna forma, ktorú si môžete pozrieť v priloženom traileri.

Pain & Gain – oficiálny trailer:

O príprave Generation Iron ste už tiež pravdepodobne niečo počuli. V tomto prípade pôjde o dokumentárny snímok (podobný legendárnemu Pumping Iron s Arnoldom Schwarzeneggerom), ktorý bude mapovať nielen súťažný život profesionálnych bodybuilderov (prípravu na Mr. Olympia 2012), ale aj iné stránky ich života. V hlavných úlohách sa predstavia Phil Heath, Kai Greene, Branch Warren, Dennis Wolf, Victor Martinez, Ben Pakulski, Hidetada Yamagishi a Roelly Winklaar. V Generation Iron však uvidíme aj viaceré iné známe osobností kulturistiky ako Lou Ferrigno, Mike Katz a hovorí sa aj o účastí Ronnieho Colemana.  

Generation Iron – trailer prezentovaný počas Mr. Olympia 2012:

Či už sa tešíte viac na „akčňák“ Pain & Gain, prípadne na dokument Generation Iron, to necháme len na vás, no myslíme si, že skutoční priaznivci posilňovania by si nemali nechať ujsť ani jeden z pripravovaných filmov. Obidva by mali mať premiéru približne v polovičke roka 2013.

pain gain gi

Pridaj sa k nám na facebook