Vernostné zľavy extra 3-7%

Semifinále Mr Olympia 2015

Aktuality | 19. 9. 2015

Na pódiu Olympie máme za sebou semifinále kategórie Mr Olympia a v priebežnom poradí v podstate máme celkom jasno. Shawn Rhoden to rozbalil na pódiu vo fantastickej forme a obávam sa že titul Mr Olympia možno zmení majiteľa. V zákulisí sa hovorí, že z dôvodu skvelej Rhodenovej formy si účasť odkladal do poslednej chvíle aj Kai, ale sú to len reči :-) .

mr olympia 2015

V detailnejšom porovnaní však Phil ukázal masívnejšie nohy a detailnejšie masívne paže. Značne rozvinutejší má aj chrbát čo bolo vidieť najmä v zadných pózach, Rhoden však disponuje nádhernou symetriou. Úžasný súboj prebieha o tretie miesto medzi Dennisom Wolfom a Dexterom Jacksonom. Dennis predvádza na pódiu úžasnú a nebojím sa povedať aj životnú formu. Dex je opäť skvelo pripravený ale Dennis aj vďaka skvelým detailom vzbudzuje väčší wow efekt.

Veľký Ramy a Roelly Winklaar sú rovnako fantasticky pripravený no ich obrovským vyrysovaným objemom chýba symetria a miestami aj tvar. Rozlúštenie týchto hádaniek ako to dopadne v bojoch o jednotlivé miesta nájdeme už len vo finále.

   

Galéria

Pridaj sa k nám na facebook