Vernostné zľavy extra 3-7%

Štefan Havlík 5. Miesto na IFBB Europa Games 2015

Aktuality | 1. 9. 2015
Štefan Havlík 5. Miesto na IFBB Europa Games 2015Štefan Havlík - IFBB Europa Games 2015

Uplynulý víkend v Atlantic City, Štefan Havlík v profesionálnej kategórii opäť obsadil skvelé 5 miesto. Určite si ho začínajú všímať miestne médiá a konkurenti aj vďaka účasti na tohtoročnej v poradí tretej profesionálnej súťaži.

Štefanova forma aj podľa Boba Cicherilla, ktorý s ním robil rozhovor pre Muscular Development je na správnej ceste a podrobne spolu prebrali Štefanove šance kvalifikovať sa na tohtoročnú Olympiu. Pohrávali sa s myšlienkou súťažiť na Olympii v kategórii do 212 lbs, ale Štefan má v tomto jasno a jeho cieľ je hlavná kategória.

Štefan sa môže na Olympiu kvalifikovať ak by sa v niektorých z ďalších súťaží umiestnil do tretieho miesta, prípadne ak by kvalifikáciu zamiešal niektorých z už kvalifikovaných profesionálov. To vôbec nie sú nereálne vyhliadky Štefanovej účasti na Mr. Olympia 2015 a my mu v tom držíme palce. Zlepšujúcu sa formu pripisuje spolupráci s Dennisom Jamesom , s ktorým úzko spolupracuje posledné 3 mesiace. Takúto spoluprácu môžeme považovať len za veľký prínos v Štefanovej kariére nakoľko Dennis v tom vie skvelo chodiť.

 

Viac sa dozviete zo samotného rozhovoru:

Galéria

Pridaj sa k nám na facebook