Vernostné zľavy extra 3-7%

Recenzia na GEAR Pre Shock

Recenzie produktov | 9. 5. 2015
Recenzia na GEAR Pre Shock

Gear je prezentovaná v USA ako Americká značka no vyrába sa v Európe. To nie je nevýhoda, práve naopak. V EU sa vďaka tomu dokáže predávať za nižšie ceny ako priamo v USA. To je prípad aj produktu PRE SHOCK. Pred-tréningovka sľubujúca závratný výkon za skvelú cenu, v podstate ako všetky ostatné. Keď sa však pozrieme bližšie na samotné zloženie účinných látok produktu, nájdeme tu pár zaujímavých čísiel.

 

Jednotlivé zložky GEAR Pre Shock

Jedna dávka, čo sú dve zarovnané odmerky a teda 13,5 g, obsahuje veľmi slušné množstvá účinných látok. Okrem základného profilu minerálov a vitamínov, vplývajúcich na výkonnosť a absorpciu účinných látok Pre Shock obsahuje:

Beta-Alanine (CarnoSyn) 4 g
Posledné vedecké výskumy potvrdili účinnosť Beta-Alanínu pri dávkach vyšších ako 3g / deň. Na základe nich je odporúčaná denná dávka práve tejto aminokyseliny zodpovednej za hromadenie energie vo svaloch vďaka zvyšovaniu hladiny karnozínu. Pre Shock teda obsahuje veľmi uspokojivé množstvo tejto kľúčovej účinnej látky, 4g. Ak sa chcete vyhnúť pocitu mravenčenia na pokožke, za ktoré je zodpovedný práve Beta-Alanín, rozdeľte jednu dávku do dvoch menších a konzumujte ich s časovým rozstupom aspoň 2 hodiny.

Arginine AKG 3 g
Ďalšia podstatná látka z obsahu je Arginine AKG a opäť v účinnom množstve až 3g. Čoraz obľúbenejšia nie len silovými, ale aj vytrvalostnými športovcami práve kvôli schopnosti zväčšovať krvné riečište a sprostredkovávať tak lepší transport kyslíka do svalov.

Taurín, Kofeín bezvodý, Citruline malate
Zloženie stimulantov, vďaka ktorým začnete doslova lietať. Konkrétne Taurín s obsahom až 1000 mg, Kofeín v najčistejšej forme 200 mg a Citrulín 1500 mg!

 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Jedna dávka: 13,5 g

Počet dávok v balení: 30

Obsah účinných látok v jednej dávke
Vitamín C 80 mg
Vitamín B6 2 mg
Vitamín B12 4 mcg
Horčík 60 mg
Sodík 100 mg
Draslík 30 mg
Beta-alanín (CarnoSyn ) 4 g
Arginín AKG 3 g
Agmatine sulfát 0,5 g
Citrulín malát  1,5 g
Taurín 1 g
Kofeín bezvodý 200 mg
Glucuronolacton 200 mg


 

Sledované kritériá GEAR Pre Shock a ich hodnotenie

Zloženie: (9/10)
Vyššie spomenuté účinné látky nie len, že sami o sebe účinkujú skvelo, sú v produkte namiešané v pomere a hlavne v množstvách, ktoré účinkujú a nie sú obsiahnuté v rámci zloženia len za účelom alibistickej výhovorky výrobcu. Toto zloženie by mohlo snáď vylepšiť len Geranium alebo Yohimbín...

Chuť a rozpustnosť (7/10)
Produkt je zatiaľ distribuovaný len v jednej príchuti „Mint“ čo je škoda. Chutí dobre a rozpustnosť je tiež na slušnej úrovni no chcelo by to aspoň ďalšie dve varianty chutí, ktoré môže stály konzument striedať.

Cena (10/10)
Produkt s rovnako vysokým množstvom účinných látok a počtom dávok v balení sme nenašli ani v našom sortimente a ani mimo neho. Rádovo produkty s dostatočným množstvom účinných látok sa cenovo pohybujú o 7-10 € vyššie.

 

ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE (8,6/10)

GEAR Pre Shock je perfektná pred-tréningovka, či už pre vytrvalostných alebo silových športovcov. Všetky obsiahnuté zložky sú vysokej kvality a ani obsah kofeínu v ich kombinácii nespôsobuje bolesti hlavy, závrate (aspoň v našom prípade nie). Pokiaľ teda hľadáte pret-tréningový stimulat, jednoznačne odporúčame vyskúšať GEAR Pre Shock, budete spokojní (tvrdíme na základe doterajších skúseností našich zákazníkov).

Hlavné plusy:

  • Skvelé zloženie účinných látok vo funkčných množstvách na dávku
  • Účinok bez negatívnych efektov ako triaška alebo bolesť hlavy
  • Sladené sukralózou asi 0,4 g / dávka
  • Cena

Hlavné mínusy:

  • Distribuované zatiaľ len v jednej príchuti

 

Gear Pre Shock

 

 

 

GEAR Pre Shock 405 g

 

 

 

Pridaj sa k nám na facebook