Vernostné zľavy extra 3-7%

Recenzia na Jack3d od USPLabs

Recenzie produktov | 1. 7. 2012
Recenzia na Jack3d od USPLabs

Jack3d od firmy USPLabs sa zaradil prakticky hneď po svojom uvedení na trh medzi najpopulárnejšie a najobľúbenejšie predtréningové doplnky výživy. Hodnotenia prvých užívateľov boli dosť pozitívne a tak nečudo, že sa mnoho cvičencov chcelo dozvedieť viac o tomto suplemente.

Jack3d je na prvý pohľad podobný viacerým predtréningovým doplnkom, pretože je navrhnutý tak, aby zvyšoval hladiny NO (nitric oxide). Jeho úlohou je posilniť sústredenie, zvýšiť intenzitu tréningu a poskytnúť výhody kvalitného svalového napumpovania, ktoré dokáže zlepšiť prenos živín do precvičovaných svalov. Tým však jeho účinnosť nekončí.

Jednotlivé zložky Jack3d

Pri bližšom pohľade na zloženie Jack3d zisťujeme, že je prehľadné a jasné, keďže je tu prítomných 6 hlavných zložiek:

1.) arginin alfa-ketoglutarát (L-arginín AKG): má vplyv na podporu prekrvenia, napumpovania a zvyšuje žilnatosť. Zefektívňuje prenos živín, zásobovanie svalov a zväčšuje bunkovú štruktúru.

2.) kreatín monohydrát: ako je známe, dokáže navýšiť hladinu ATP (adenozíntrifosfátu) v organizme, ktorý predstavuje hlavnú vysoko-energickú zložku.

3.) beta-alanín: pomáha dopĺňať svalové zásoby karnozínu a doplnené zásoby karnozínu optimalizujú anaeróbnu výkonnosť (silu) a oddiaľujú únavu – budete schopní cvičiť intenzívnejšie počas dlhšej časovej periódy.

4.) kofeín: dokáže stimulovať centrálnu nervovú sústavu a zefektívniť celkovú svalovú prácu, bojuje proti únave a dokáže navodiť povzbudivé a euforizujúce pocity.

5.) schizandra: jej hlavnou úlohou je podporiť fyzickú silu a zvýšiť kapacitu tréningového objemu.

6.) 1,3-dimethylamylamine: stimulačné účinky a zlepšenie sústredenia.

Nejde teda o 2-3 hlavné zložky a viacero prídavných zložiek v zanedbateľných množstvách, ako to zvyknú robiť niektorí výrobcovia. Účinnosť Jack3d závisí od všetkých hlavných zložiek a je zosilnená ich synergickým efektom.

Sledované kritéria a ich hodnotenie v rámci Jack3d

Zloženie (9/10):

Ide o efektívny mix zložiek, ktoré sú používané vo viacerých predtréningových doplnkoch (arginín, kreatín, beta-alanín) a zložiek určených na podporu výkonu a nabudenia (kofeín, schizandra a 1,3-dimethylamylamine). Táto zmes vám pomôže oddialiť únavu, zvýšiť ostražitosť, posilniť mentálne procesy a celkovo zefektívniť tréningový proces.

Chuť a rozpustnosť (8,5/10):

Jack3d sa rozpúšťa bezproblémovo, na jednu dávku stačí 2-3dcl vody. Chuť je nadpriemerne dobrá a vďaka nízkym dávkam by nemala spôsobovať vôbec žiadne problémy. Práve naopak, budete sa tešiť na každú ďalšiu dávku. Doplnok je k dispozícii v troch príchutiach: tropical fruit punch, watermelon a raspberry lemonade.

Energia a výkon (9/10):

Vplyv na energiu a výkon je markantný aj v prípade, ak ste mali v priebehu dňa viacero fyzicky a psychicky náročných aktivít. Po silovej stránke je to tiež veľmi dobre a potenciál vykonať viac opakovaní na istej váhe znamená nové možnosti svalového rozvoja. Trvá približne 20-25 minút po užití dávky, kým sa začnú naplno prejavovať účinky pôsobiace na navýšenie energie. Neprejavuje sa to ako nárazový a pár minútový efekt, ale môže trvať aj niekoľko hodín po užití dávky . Preto si dajte pozor, aby odstup medzi dávkou Jack3d a spánkom bol aspoň 5-6 hodín.

Napumpovanie (8/10):

Ovplyvnenie napumpovania a žilnatosti určite spoznáte a bude to o niečo iné, ako keď Jack3d nezoberiete. Tréningy s týmto doplnkom sú aj pocitovo veľmi dobré a budete si ich naplno užívať. Ak prijmete Jack3d pred tréningom na prázdny žalúdok, vplyv na napumpovanie bude najvýraznejší približne po 20-30 minútach intenzívneho tréningu.

Sústredenie (8,5/10):

Energetické a výkonové vlastnosti sú pri Jack3d najvýraznejšie, no zosilnenie sústredenia a mentálnych procesov je ďalšou oblasťou, v ktorej je tento suplement dominantný. Povzbudivé efekty nie sú badateľné len na tele, ale ovplyvňujú aj myseľ. Miera sústredenia bude skutočne zlepšená a to aj vďaka tomu, že Jack3d dokáže obmedzovať únavu a stimulovať centrálny nervový systém

Cena (9,5/10):

Balenie Jack3d je v porovnaní s konkurenčnými výrobkami malé, keďže ide o 250 gramov účinnej zmesi. Má to však svoje dôvody. Jack3d je husto-koncentrovaný predtréningový suplement a okrem aktívnych zložiek neobsahuje žiadne zbytočné prídavné latky (ako sú rôzne sacharidy, umelé zmesi a podobne). Jedna základná dávka predstavuje 5,5 gramov a celé balenie takto vydrží na 45 dávok (pri navýšení dávkovania samozrejme o niečo menej). Ak to porovnáme s podobnými doplnkami, tak hodnota Jack3d je vďaka svojim aktívnym zložkám skutočne vysoká.

ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE (9/10)

Jack3d je v súčasnosti bez preháňania jedným z najúčinnejších doplnkov výživy vo svojej kategórii. Svedčia o tom praktické skúsenosti užívateľov a takisto aj kombinácia aktívnych zložiek, ktoré sú v produkte prítomné. Schopnosť Jack3d posilniť a stimulovať energiu, silu a mentálne procesy využijú hlavne tí, ktorí už dokážu spomínané oblasti do istej mieri ovládať a majú s intenzívnym tréningom a predtréningovými doplnkami nejaké skúsenosti. Jack3d je inovatívna a účinná zmes aktívnych zložiek.

Hlavné plusy:

- vysoká efektivita, účinnosť a využiteľnosť

- veľmi dobrý pomer ceny k výkonu

- zjavné navýšenie energie, sústredenosti a napumpovania

- dobrá chuť

- žiadne zbytočné prídavné látky

Hlavné mínusy:

- možný vznik tolerancie (dávkujte produkt rozumne a cyklujte jeho užívanie)

- u ľudí, ktorí sú citliví na stimulanty a predtréningové doplnky, sa môže objaviť mierna nevoľnosť alebo bolesti hlavy (vždy začínajte s nižším dávkovaním, t.j. 1 odmerka a až neskôr pristúpte k prípadnému navýšeniu dávkovania).

 

Jack3d usp labs

 

 

USP Labs Jack3d 250 g

 

 

Pridaj sa k nám na facebook