Vernostné zľavy extra 3-7%

Recenzia na Muscle Transform od Stacker 2

Recenzie produktov | 8. 5. 2013
Recenzia na Muscle Transform od Stacker 2

Pre prevažnú časť mužov (hlavne tých, ktorí sa venujú posilňovaniu a silovým športom) je dôležité to, aby ich hladina testostosterónu bola na dostatočných hodnotách. Testosterón je v krátkosti hormón, ktorý je spájaný s mužnosťou. Je jedným z hlavných faktorov toho, že daný jedinec bude mať viacej svalovej hmoty, väčšiu silu, menej tukových zásob , zlepšenú regeneráciu a zvýšené libido.

Keď hladiny testosterónu začnú výraznejšie klesať, a môže to byť spôsobenú rôznymi príčinami (vyšší vek, stres, pravidelná a intenzívna námaha, atď.), je potrebné niečo s tým robiť. Jednou z ciest sú aj doplnky výživy, ktoré sú zamerané na tento problém. Je ich k dostaniu pomerne veľa, no priznajme si, ich zloženie býva dosť stereotypné. Spoločnosť Stacker 2 priniesla na trh koncom roka 2012 testosterónový booster Muscle Tranform s cieľom odlíšiť sa od konkurentov produktom, ktorého zloženie je iné a zároveň účinné.

Výrobca deklaruje, že Muscle Transform dokáže zvýšiť produkciu testosterónu, rastového hormónu a potláčať produkciu kortizolu a estrogénu vďaka aktívnym zložkám, ktorých pôsobenie je vedecky overené a synergické. Poďme sa teda pozrieť na zloženie produktu a priblížme si účinnosť jednotlivých látok.

Jednotlivé zložky Muscle Transform

Denná dávka (8 kps) je tvorená dvoma hlavnými skupinami patentovaných zmesí.

1. XtrXc Proprietary ExtractT (patentovaná zmes extraktov) 4134 mg:

Kyselina d-asparagová (DAA): u nás pomerne málo známy suplement, no v USA sa používa už dlhšiu dobu a sú na ňu pozitívne ohlasy v rámci zvyšovania sily a libida, čo je spojené s posilnenou tvorbou testosterónu. Kyselina d-asparagová pôsobí na jeho zvýšenie prostredníctvom vylúčenia luteinizačného hormónu (LH). Viaceré výskumy už potvrdili, že DAA má potenciál zvýšiť prirodzenú hladinu testosterónu o približne 30-40%.

3,4-divanillyl-tetrahydrofuran: ide o lignín, ktorý sa prirodzene nachádza napríklad v žihľave dvojdomej alebo v ľanovom semienku. Napája sa na SHGB (globulín viažuci pohlavné hormóny) a to posilňuje uvoľnenie testosterónu. Ďalšou pozitívnou vlastnosťou je to, že dokáže zvyšovať citlivosť inzulínových receptorov a zlepšovať vaskularitu.

Beta-ekdysterón: dokáže pozitívne ovplyvniť proces proteosyntézy, následkom čoho sa zabezpečí nový svalový rast a zníži podiel telesného tuku. Taktiež zvyšuje energetické zásoby a vytrvalosť.

Bór (kyselina boritá): patrí medzi stopové prvky. Vyznačuje sa tým, že pomáha organizmu efektívnejšie využívať glukózu, ale napríklad aj vápnik, horčík a iné minerály. Podieľa sa na anabolických procesoch a pri produkcii testosterónu.

Lagerstroemia Speciosa L – extrakt (corosolic acid): pozitívne vplýva na inzulín a na hladinu krvného cukru.

2. DE735 Proprietary ComplexTM (patentovaná zmes látok) 1383 mg:

Magnézium (glukonát horečnatý) 600 mg: minerál, ktorý ovplyvňuje mnoho procesov v tele (aj tých hormonálnych). Je dôležitý tiež pre správne fungovanie svalstva a pri vytváraní svalového napätia.

Charantín (Momordica Charantia): obsahuje steroidné saponíny, má silné čistiace účinky, pozitívne ovplyvňuje trávenie a zvyšuje chuť do jedla.

Secoisolariciresinol (Urtica Dioica): ďalší lignín zo žihľavy, ktorý je schopný ovplyvňovať hormonálne prostredie a podporiť tvorbu testosterónu.

Včelia materská kašička: dokáže byť účinná pri stimulácii energie a pri znižovaní celkovej únavy, podporuje imunitu a bunkovú regeneráciu, ale môže pozitívne ovplyvňovať aj hormonálne prostredie a sexuálnu vitalitu.

Icariin (Epimedium Sagittatum) : má antioxidačné a afrodiziakálne účinky, podporuje sexuálne funkcie, stimuluje tvorbu hormónov a používa sa aj pri liečbe impotencie.

Výťažok zo šampiňónov: tento extrakt sa vyznačuje pomerne silným anti-estrogénnym účinkom, čím sa môže ešte výraznejšie podporiť podiel a účinok testosterónu.

Tiamín hcl - vitamín B1 (4,2 mg): dôležitý pre optimálne využitie energie a pri udržiavaní potrebnej hladiny kyslíka v krvi.

Celkové hodnotenie (7/10):

Muscle Transform od Stacker 2 je viaczložkový stimulant hormonálnej tvorby, ktorý obsahuje dve hlavné skupiny patentovaných zmesí. Použitie zložiek je na trhu jedinečné a vďaka ich vlastnostiam a synergickým účinkom má produkt potenciál pomôcť pri zlepšení hormonálneho prostredia, pri budovaní svalov, sily a vytrvalosti, zlepšiť regeneráciu, zvýšiť vitalitu a sexuálne funkcie. To všetko sa môže prejaviť len pri kvalitnej strave, aktívnom a zdravom životnom štýle. Upozorňujeme, že produkt je primárne určený na podporu tvorby testosterónu a každý si musí sám zvážiť, či jeho užívanie bude mať patričné opodstatnenie. Účinok sa samozrejme dostaví hlavne u tých, ktorí majú prirodzene nižšie hladiny testosterónu alebo u tých, ktorí prekročili vek 30-35 rokov. Muscle Transform je potrebné užívať pravidelne aspoň po dobu niekoľkých týždňov. Nie je určený osobám mladším ako 18 rokov.

Pridaj sa k nám na facebook