Vernostné zľavy extra 3-7%

Recenzia na Omni-MX Hardcore od Sci-MX

Recenzie produktov | 7. 8. 2012
Recenzia na Omni-MX Hardcore od Sci-MX

Omni-MX Hardcore od britskej firmy Sci-MX je komplexným objemovým prípravkom určeným predovšetkým na naberanie svalovej hmoty a zvýšenie sily. Jeho receptúra je pri porovnaní s viacerými konkurenčnými doplnkami skutočne unikátna.

Omni-MX Hardcore obsahuje niekoľko efektívnych látok na zvýšenie svalových objemov, špeciálnu viaczložkovú proteínovú zmes a špeciálne zmesi a kombinácie účinných látok.

V kombinácii s efektívnym tréningom môže byť Omni-MX Hardcore veľmi účinným nástrojom pri podpore vašich cieľov. V súčasnosti produkt s takýmto zložením na trhu nenájdete a aj to dáva tomuto objemovému prípravku určitú výhodu.

Obľúbenosť Omni-MX Hardcore veľmi rýchlo stúpala hlavne vo Veľkej Británii a v niektorých ďalších európskych štátoch. Po vyskúšaní produktu a po jeho bližšej analýze sa tomu ani príliš nečudujeme.

Prejdime k tomu najpodstatnejšiemu a pozrime sa, čo všetko sa vlastne skrýva pod označením Omni-MX Hardcore.

Jednotlivé zložky Omni-MX Hardcore

Množstvá jednotlivých zmesí a látok budú uvádzané vždy pre jednu základnú dávku (t.j. 145g).

1. Proteínová zmes GRS-5 (45g na jednu dávku):

Bielkovinová zložka GRS-5 je pre spoločnosť Sci-MX typická a je obsiahnutá vo viacerých výrobkoch. Ide o kvalitnú zmes piatich rozdielnych druhov proteínov s postupným uvoľňovaním, medzi ktoré patria: srvátkový koncentrát, kalcium kazeinát, sójový izolát, vaječný albumín a srvátkový izolát. Takáto kombinácia bielkovín má vysokú biologickú hodnotu a zabezpečuje postupný prísun aminokyselín počas doby niekoľkých hodín.

Táto zmes je navyše obohatené o patentovanú zložku s názvom Aminogen, ktorá vylepšuje dusíkovú bilanciu a zefektívňuje využívanie proteínového obsahu a BCAA. Aminogen je vedecky overená zmes, ktorá prispieva k lepšiemu vyživovaniu svalstva a k jeho regenerácii.

2. Sacharidová zmes na obnovu energie Cross-Action (80g na jednu dávku):

Tvorí ju niekoľko druhov sacharidov s rozdielnym glykemickým indexom, ktoré sa postarajú o doplnenie svalového glykogénu a zdvihnutie energetických úrovni. Sacharidy sú tu podstatnou zložkou aj preto, aby podporili účinnosť takých látok ako kreatín, beta-alanín alebo arginín, a prispeli k lepšiemu napumpovaniu a vyživovaniu svalstva.

3. MesoNoid Muscle Gain Stack – zmes na podporu budovania hmoty a vyvolania svalového rastu (18g na jednu dávku):

Pod týmto názvom sa skrýva kombinácia viacerých účinných látok, ktoré majú za úlohu podporiť a vyvolať ďalší svalový rast. Okrem toho pôsobia aj synergicky a zvyšujú tak svoju účinnosť. MesoNoid je tvorená týmito zložkami:

HMB (1,5g v jednej dávke), BCAA (8g), glutamín (4g), taurín (1g), bioperine (5mg), chróm (30mcg), Aminogen (200mg) a MCT tuky (3,6g).

4. Zmes Tri-CreataCore na zväčšenie svalových objemov a sily (8,5g na jednu dávku):

Prvá zložka tejto zmesi je kreatínová, ktorú tvorí mikronizovaný kreatín monohydrát a kreatín pyruvát (spolu 5g v jednej dávke). Druhou zložkou je beta-alanín (1,5g) a treťou arginín alfa-ketoglutarát (2g).

5. Zmes Andro-MX-T (0,7g na jednu dávku):

Ide o kombináciu látok určených na podporenie prirodzených anabolických procesov v tele – konkrétne Avena sativa extrakt (210mg), extrakt z koreňa žihľavy (200mg) a ZMA (290mg)

Sledované kritéria a ich hodnotenie v rámci Omni-MX Hardcore

Zloženie (9/10):

Kvalita jednotlivých zložiek je vysoká, určenie jednoznačne špecifikované a pomery látok sú stanovené vyvážane. Omni-MX Hardcore zahŕňa viaczložkovú proteínovú časť, sacharidy s rôznym glykemickým indexom, špeciálne prídavky BCAA, glutamínu, HMB, taurínu, kreatínu, beta-alanínu, arginín a ďalšie. Navyše, Sci-MX uvádza aj presné množstvá všetkých látok a neskrýva sa za označenie jednotlivých zmesí.

Chuť a rozpustnosť (10/10):

Omni-MX sa mixuje ľahko a výsledkom je skutočne veľmi chutný a krémový nápoj, na ktorý sa budete vždy tešiť. Nie nadarmo je spoločnosť Sci-MX považovaná za jednu z najlepších v oblasti ochutenia. Na trhu v súčasnosti nie je veľa prípravkov, ktoré by mohli Omni-MX Hardcore konkurovať po tejto stránke (viacerí ho dokonca považujú za najchutnejší doplnok celkovo) a preto musíme dať plný počet bodov. Vyrába sa v príchutiach čokoláda, jahoda, vanilka a banán.

Efektivita (9/10):

Omni-MX Hardcore nie je iba chutným doplnkom výživy, ale aj suplementom, ktorý spĺňa to, čo sľubuje. Môže byť veľmi užitočný pri podpore naberania svalovej hmoty a zvyšovaní sily. Je vhodný prakticky pre všetkých pravidelne a ťažko trénujúcich jedincov - špeciálne pre tých, ktorí majú problém s naberaním váhy a stagnujú v tréningu. V zložení sa vyskytuje mnoho overených a účinných látok, ktoré tak len podporujú celkovú efektivitu produktu.

Cena (7,5/10):

Ak zoberieme do úvahy hlavné plusy produktu a to, že je to okrem objemového prípravku aj tzv. „all-in-one“ výrobok, tak cena Omni-MX Hardcore zhruba zodpovedá jeho hodnote. Spoločnosť Sci-MX prišla na trh s niečím novým a predajnosť produktu odzrkadľuje spokojnosť užívateľov.

ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE (9/10)

Omni-MX Hardcore zaznamenal po svojom uvedení na trh nemalý úspech a rýchlo si získal priazeň mnohých ľudí. Pri pohľade na jeho zloženie, funkčnosť a chuťové vlastnosti to nie je žiadne prekvapenie. Nájdeme v ňom látky určené na zväčšenie svalových objemov, zvýšenie sily, na obmedzenie svalového rozpadu, anabolické zložky a špeciálne zamerané zmesi. Omni MX-Hardcore patrí medzi lídrov vo svojej kategórii a tento doplnok môžeme len odporučiť.

Hlavné plusy:

- „All-ine-one“ objemový doplnok s unikátnym zložením

- vysoký podiel kvalitnej proteínovej zložky

- zmesi MesoNoid a Tri-CreataCore

- perfektné ochutenie

Hlavné mínusy:

- výrobca uvažoval aj o ekonomickejších cca 6-kilogramových baleniach, no zatiaľ na trhu nie sú

 

Omni-mx sci-mx

 

 

Sci-MX Omni-MX 2030 g

 

 

Pridaj sa k nám na facebook