Vernostné zľavy extra 3-7%

Recenzia na OxyELITE od USPLabs

Recenzie produktov | 25. 7. 2012
Recenzia na OxyELITE od USPLabs

OxyELITE  je ďalším úspešným suplementom od USPLabs, pomocou ktorého sa táto spoločnosť dostala do povedomia zákazníkov na trhu s doplnkami výživy. OxyELITE  je účinným spaľovačom tukov, regulátorom apetítu a takisto má aj výrazné účinky na pozdvihnutie energetických úrovni a na zvýšenie sústredenia.

Má silný termogenický účinok a dokáže efektívne uvoľňovať nepotrebné tukové vlákna a bunky. Výrobca deklaruje maximálnu bezpečnosť produktu, keďže jeho zloženie funguje na báze naturálnych látok a extraktov.

OxyELITE bol uvedený na trh ako revolučný a pokročilý termogenický spaľovač tuku, ktorý na rozdiel od ostatných konkurentov nevyužíva vyššie dávky kofeínu, synefrínu alebo extraktu zo zeleného čaju. Spolieha sa na iné účinné látky a útočí priamo na tukové receptory. Predstavme si teda zložky, ktoré to majú na svedomí.

Jednotlivé zložky OxyELITE

Účinnosť OxyELITE sa opiera o kombináciu šiestich hlavných zložiek:

1.) Bauhinia purpurea L:

Bauhinia je v medicíne používaná pri liečení mnohých zdravotných problémov. Má napríklad protibakteriálne, protizápalové a antidiabetické účinky. Zaujímavou vlastnosťou z pohľadu spaľovania tukov je jej vplyv na regulovanie aktivity hormónov štítnej žľazy. Viacero ľudí má problémy so zlou premenou T4 na T3 (čo sú hormóny štítnej žľazy) a to je oblasť, v ktorej výťažok z bauhinie dokáže pomôcť.

2.) Bacopa monnieri:

Má antioxidačné vlastnosti, pomocou ktorých dokáže okysličovať bunky, aktivovať metabolizmus a zmenšovať tukové bunky v krvnom obehu. Podobne ako bauhinia, aj bacopa monnieri má vplyv na posilnenie aktivity hormónov štítnej žľazy.

3.) Rauwolfia Canescens (Rauwolscine):

Táto zložka má stimulačné a afrodiziačné účinky. Rauwolfia sa zvykne pôsobením prirovnávať k yohimbínu a existujú dôkazy, že dokáže spaľovať tuk z problémových oblastí ešte efektívnejšie.

4.) Cirsium Oligophyllum (exktrakt):

Dokáže účinne spaľovať podkožný tuk, ktorý obklopuje svalové tkanivo a na postave vytvára dojem „mäkkosti“. Tento extrakt reguluje prírastky tukových zásob a spaľuje už vytvorené zásoby tukov. Jeho účinnosť je niekoľkokrát znásobená súčasne s použitím kofeínu, s ktorým majú silný synergický efekt.

5.) Geranium (1,3-Dimethylamylamine):

Používa sa v rámci podpory termogénnych účinkov a v kombinácii s kofeínom zvyšuje energetické zásoby.

6.) Kofeín:

V OxyELITE  je prítomný aj kofeín, no v menšom množstve (približne 100 mg v jednej dávke). Hlavným dôvodom jeho zahrnutia do zloženia výrobku bolo posilnenie synergického efektu, keďže kofeín účinne spolupracuje s niektorými ďalšími zložkami.

Sledované kritéria a ich hodnotenie v rámci OxyELITE

Zloženie (8,5/10):

OxyELITE obsahuje 6 hlavných zložiek, ktoré dokážu blokovať funkčnosť istých receptorov (ktoré majú negatívne pôsobenie) a stimulovať činnosť niektorých ďalších (s pozitívnym pôsobením). Ich funkčnosť je znásobená synergickým efektom a vo výsledku sa to prejaví pri efektívnom spaľovaní tukov, zosilnení termogenézy a zvýšení energie.

Energia (9/10):

Energetickou úrovňou sa OxyELITE vyrovná najlepším predtréningovým stimulantom na trhu. Potvrdila to aj veľká väčšina ľudí, ktorí produkt užívali. Navyše energia, ktorú budete pociťovať po jeho užití, trvá o niečo dlhšie ako pri bežných kofeínových stimulantoch. Dajte si preto pozor na to, kedy ho budete užívať (neodporúča sa neskôr ako 5-6 hodín pred spánkom).

Spaľovanie tukov a termogénny účinok (9/10):

Termogénny účinok začína naplno pôsobiť približne po 20-30 minútach po užití OxyELITE . Prejavuje sa to zrýchlením metabolizmu a zvýšením vnútornej teploty, ktorú by ste mali vnímať počas tréningov. Je to úzko späté aj so zvýšenou mierou potenia. Aktívne zložky produktu pomáhajú obmedzovať efektivitu alfa-2 receptorov, ktoré sú zodpovedné za blokovanie lipolýzy – vtedy telo nie je schopné tuk páliť a ukladá si ho do tukových zásob.

Táto výhodná blokácia sa premietne aj do rýchlejšieho spaľovania tuku v problémových oblastiach. Samozrejme nutnosťou bude držať diétu s kalorickým deficitom a vhodný tréningový program. So správnym postupom je možné efektívne schudnúť aj cca 8-10 kg v priebehu mesiaca. Ďalším bonusom v čase diéty je aj to, že OxyELITE má vplyv na zníženie apetítu.

Efektivita (9/10):

Ako bolo spomenuté, veľmi dobré výsledky sa môžu dostaviť už po 3-4 týždňoch užívania. OxyELITE Pro stimuluje činnosť štítnej žľazy, podporuje chudnutie a zvyšuje rýchlosť metabolizmu. Účinnosť samozrejme nie je rovnaká u všetkých ľudí, no prevládajú pozitívne hodnotenia u väčšiny zákazníkov.

Cena (7,5/10):

Cena OxyELITE Pro je na prvý pohľad vyššia, no výrobca sa podľa jeho slov snažil vyvážiť ohodnotenie doplnku vzhľadom k jeho účinnosti. Či sa mu to podarilo alebo nie, je na posúdení každého jednotlivca. Produkt však získal v rokoch 2010 a 2011 ocenenie užívateľov ako najúčinnejší spaľovač roku na známom webe bodybuilding.com, takže aj to svedčí o tom, že zákazníci sú vo všeobecnosti s OxyELITE spokojní.

ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE (8,6/10)

OxyELITE Pro je dietárny a stimulačný doplnok výživy, ktorý je charakteristický svojim termogénnym účinkom, spaľovaním tukov, potlačením chuti do jedla a vplyvom na zvýšenie energie. Zloženie výrobku je unikátne, vyznačuje sa silným synergickým efektom a nepodobá sa na bežné spaľovače a predtréningové suplemenety. OxyElite je v súčasnosti bezpochyby jedným z najúčinnejších produktov vo svojej kategórii a je vysoko odporúčaný viacerými užívateľmi práve kvôli jeho efektivite.

Hlavné plusy:

- efektívny spaľovač tukov s vyšším termogénnym účinkom

- vplyv na zvýšenie energetických úrovni

- potlačenie chuti do jedla (výhodne hlavne v období diét)

Hlavné mínusy:

- zišli by sa malé vzorky od výrobcu, pomocou ktorých by mohli zákazníci rýchlo a lacno posúdiť účinnosť

- u menšieho percentá užívateľov sa môžu objaviť mierne žalúdočné problémy

Pridaj sa k nám na facebook