Vernostné zľavy extra 3-7%

Recenzia na Rush od Stacker 2

Recenzie produktov | 4. 11. 2012
Recenzia na Rush od Stacker 2

Spoločnosť Stacker 2 má vo svojom portfóliu výrobkov viacero zaujímavých doplnkov výživy. Po úspechu predtréningového stimulantu s názvom Hell N.O. sa na trh dostal aj Rush, ktorý vyvolal veľký záujem u viacerých skupín užívateľov.

Rush je vlastne kombináciou viacerých účinných zložiek, ktoré sú vhodné v rámci užívania pred tréningovou jednotkou. Bez zbytočných reči si ich poďme predstaviť a pozrime sa na zloženie tohto výrobku

Jednotlivé zložky Rush

Hlavné substancie sú rozdelené do dvoch viaczložkových zmesí - konkrétne:

 

1. viaczložková zmes „Geranol Stimulant X“ (3480 mg na dávku), ktorá obsahuje:

Beta-alanín: vytvára a dopĺňa svalové zásoby karnozínu, zvyšuje silu a oddiaľuje únavu.

Kofeín bezvodý: stimulačný efekt na centrálnu nervovú sústavu, zefektívnenie svalovej činnosti, bojuje proti únave a navodzuje euforizujúce pocity.

4-Metylhexán-2-amín hcl a 1,3 Dimetylamylamín (DMAA): stimulačné účinky, zlepšené sústredenie.

Schizandra extrakt: pozitívny vplyv na fyzickú silu a navýšenie tréningovej kapacity

Taurín: pridaný hlavne kvôli stimulačným schopnostiam

2. viaczložková zmes „Vaso PmPac3 complex“ (5040 mg na dávku), ktorá obsahuje:

Kreatín monohydrát: zväčšenie objemu svalových buniek a zvýšenie sily.

L-arginín alfa-ketoglutarát: podporuje prekrvenie a zlepšuje zásobovanie živinami.

Leucín, izoleucín a valín: spolu tvoria skupinu BCAA – teda aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, ktoré sú esenciálne.

Poznámka:

4-Metylhexán-2-amín hcl a 1,3 Dimetylamylamín sú naturálne a vysoko-kvalitné extrakty z geránia (pelargónia), na ktoré si však musia dať pozor registrovaní športovci, keďže výťažky geránia môžu zapríčiniť pozitívny dopingový test. Produkt bol vyvinutý špeciálne pre amatérskych športovcov, nie pre profesionálov. Napriek svojej účinnosti spĺňa predpisy a štandardy v rámci ochrany zdravia, ktoré stanovuje Úrad pre kontrolu potravín a liečiv v USA (FDA).

Sledované kritéria a ich hodnotenie v rámci Rush

Zloženie (9/10):

Obsah produktu Rush je tvorený tradičnými (beta-alanín, kreatín, kofeín, arginín alebo taurín) aj menej tradičnými (4-Metylhexán-2-amín hcl, 1,3 Dimetylamylamín, schizandra) predtréningovými substanciami, ktoré z neho robia pokročilý doplnok výživy v príslušnej kategórii a ktoré sa vzájomne vhodne podporujú - teda vytvárajú veľmi silný synergický efekt. Rush neobsahuje cukry ani žiadny zbytočný materiál na lacné doplnenie výrobku.

Chuť a rozpustnosť (8/10):

Chuť je špecifická, no nie extrémne výrazná. Ohlasy na ochutenie sú v rámci tohto produktu dosť rozdielne, ale keďže základná dávka má len 9 gramov, chuť je tu skutočne druhoradá a nepatrí medzi najpodstatnejšie kritéria.. Rush môžete dostať v troch základných príchutiach: ovocný punč, zelené jablko a tropická limonáda. S rozpustnosťou nie sú žiadne problémy.

Energia a výkon (9/10):

Rush pôsobí stimulačne, navodzuje stavy eufórie a dvíha adrenalín. Práve vďaka týmto schopnostiam si ho obľúbilo mnoho užívateľov. Dokáže veľmi dobre nakopnúť pred ťažkými tréningami a zmeniť naladenie mysle. Navyše, účinok rýchlo nevyprchá a trvá dlhší čas (produkt preto neužívajte v neskorších večerných hodinách). Zlepšená vytrvalosť pri športovom výkone je ďalším pozitívnym javom.

Napumpovanie (8/10):

Môžeme povedať, že vplyv na napumpovanie je tu nadpriemerný. Aj keď to nie je oblasť, na ktorú je produkt primárne určený, vďaka obsahu arginínu a zložiek zvyšujúcich silu, motiváciu a sústredenie prirodzene dosiahnete aj lepšie napumpovanie.

Sústredenie (9,5/10):

Ďalšia zo silných oblastí produktu, ktorú pocítite už od prvých dávok. Rush nie je príznačný vyslovene iba stimulačným efektom, ktorý by vás takpovediac rozhodil a narušil nervový systém. Práve naopak, schopnosť zvýšeného sústredenia je tu veľmi citeľná.

Cena (9/10):

Pri základnom dávkovaní (9 gramov na jednu dávku) predstavuje jedno balenie 50 dávok, čo je pomerne dosť. Ak by sme aj zobrali do úvahy najvyššie odporúčané dávkovanie (15 gramov na jednu dávku), stále je to až 30 dávok pre jedno balenie, takže myslíme si, že ohodnotenie produktu zodpovedá jeho kvalite a účinkom.

ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE (9/10)

Rush od firmy Stacker 2 je moderný predtréningový doplnok výživy, ktorý je určený hlavne na podporenie výkonu, zvýšenie energie, motivácie a sústredenia. Veľa ľudí si pochvaľuje jeho silné účinky a dlhodobé pôsobenie. Dajte si však pozor na to, aby ste produkt neužívali príliš často a vo vyšších dávkach (okolo 12-15 gramov) – jednak preto, aby ste rýchlo nezískali toleranciu na účinné látky a tiež preto, aby ste sa kvôli silnému stimulačnému efektu nedostali do stavu pretrénovania.

Hlavné plusy:

- vysoká efektivita a zlepšenie výkonu

- viacej energie, motivácie a sústredenia

- veľmi priaznivý pomer cena/výkon

- nie sú tu prítomné žiadne zbytočné, prídavné látky

Hlavné mínusy:

- nie sú udané presná množstvá jednotlivých látok, len celková gramáž pre obe zmesi

- pri nerozvážnom dávkovaní možný vznik tolerancie na účinné látky

 

rush 454 g

 

 

Stacker2 Rush 454 g

 

 

Pridaj sa k nám na facebook