Vernostné zľavy extra 3-7%

Recenzia na YE Protein Milk & Whey

Recenzie produktov | 3. 9. 2014
Recenzia na YE Protein Milk & Whey

YE je počas písania tejto recenzie prakticky neznáma značka doplnkov výživy. Jedná sa o európskeho výrobcu (HU), ktorý používa suroviny vyrobené len v EU. Tým deklaruje a garantuje vysokú dodržanú kvalitu surovín použitých pri výrobe týchto produktov. Pozrime sa však teraz bližšie na proteín Milk & Whey, ktorý je v ponuke v dvoch baleniach 908 g a 2270 g.

Milk & Whey je podľa môjho názoru veľmi zaujímavý produkt pre domácich spotrebiteľov. Jedná sa o kvalitný a chutný proteínový mix srvátkového koncentrátu a izolátu. Navyše je obohatený o esenciálne aminokyseliny BCAA 5,6 g a L-Glutamín 4,5 g v jednej 30g dávke! Ďalšie neprehliadnuteľné pozitívum je cena.

 

Sledované kritéria a ich hodnotenie v rámci YE Milk & Whey Protein

Zloženie (8,5/10):

Pokiaľ uvažujete nad kúpou proteínu s obsahom kvalitných bielkovín a obsahom kľúčových aminokyselín Milk & Whey je správna voľba. Srvátkový koncentrát je skvelá forma srvátkovej bielkoviny s pomalším uvoľňovaním ako je to v prípade izolátu, ktorý sa v Milk & Whey nachádza tiež. Kombináciou týchto dvoch druhov srvátkového získate okamžité ako aj postupné uvoľňovanie bielkovín pre Vaše svaly.

Chuť a rozpustnosť (7,5/10):

Milk & Whey je momentálne k dispozícii v troch základných príchutiach (jahoda, čokoláda, vanilka). Samotná chuť produktu je dobrá a rovnako sa dobre rozmiešava aj v šejkery bez sitka. Mali sme možnosť ochutnať čokoládu a vanilku, ktoré chutili skôr neutrálnejšie, bez príliš výraznej chuti. Plus na tom je zas to, že ulahodí aj tým, ktorý nemajú radi presladené prípadne chuťovo príliš výrazné proteíny. Čiže Milk & Whey ponúka dobrú chuť a konzistenciu.

Efektivita (8/10)

Keď že Milk & Whey ponúka najkvalitnejší zdroj bielkovín (srvátku) je optimálne ho konzumovať ihneď po tréningu prípadne ráno na lačno. Výrobca dokonca odporúča užívať jednu dávku aj pred náročným tréningom, čo sme si vyskúšali a musím povedať s dobrým pocitom. Vypil som Milk & Whey rozmiešaný vo vode 50 minút pred silovo vytrvalostným tréningom trvajúcim 2 h. Počas výkonu som nepociťoval žiadne žalúdočné problémy prípadne iné prejavy spôsobené zaťaženým trávením. Počas tréningu som sa cítil v pohode a výkonnosť sa počas celej aktivity držala na takmer rovnakej úrovni.

Cena (10/10)

Dostávame sa k veľmi dôležitému bodu recenzie produktu, ktorým je cena. Maloobchodná odporúčaná cena balenia 2270 g je 44,90 €. V našej ponuke je produkt aktuálne v uvádzacej cene 36,82 €, čo je viac ako výborná cena. Mimo akcie predpokladáme ceny v predaji približne na úrovni 39 €.

Záverečné hodnotenie (8,5/10)

Protein Milk & Whey je vysoko percentný proteínový prípravok, ktorý je pôvodom zo srvátkových bielkovín. Je určený na budovanie čistej svalovej hmoty, regeneráciu po náročných fyzických tréningoch a môže tvoriť súčasť zdroja bielkovín každého športovca. Navyše sa jedná o kvalitný Európsky výrobok za veľmi prijateľnú cenu. Naše hodnotenie po osobnej skúsenosti je pozitívne a určite odporúčame vyskúšať tento produkt.

Hlavné plusy:

-80% zdroj srvátkových bielkovín (koncentrát, izolát)

-Vysoký obsah BCAA a L-Gutamínu

-Zložené zo surovín vyrobených v EU

-Cena

-Neobsahuje Aspartam

Hlavné mínusy:

-Zatiaľ nie je v ponuke viac chuťových variant a väčšie ekonomickejšie balenia

 

Protein Milk & Whey 2270 g

 

 

Protein Milk & Whey 2270 g

 

 

 

Pridaj sa k nám na facebook